گروه تولیدی بازرگانی آریا ایده هگمتان با هدف تولید برتر و بالا بردن استانداردهای کیفی در صنعت ست های روشویی بهداشتی در سال 1391 تأسیس و فعالیت خود را در شهر همدان آغاز نمود.

سرمایه های انسانی این مجتمع متشکل از افراد جوان و خلاق است که بر روحیه کار تیمی، همدلی و بهره گیری از خرد جمعی تأکید دارند و همچنین با برخورداری از دانش و فناوری روز و روش های نوین طراحی و تولید توانسته اند در جهت عرضه محصولات با کیفیت و متنوع کابینت روشویی، با طراحی زیبا و مدرن،گام های مؤثری بردارند.

این مجموعه با استفاده از متریال و متد روز جهانی و بهره گیری از نیروهای متخصص و مدیران حاذق و تخصص مشاوران مجرب داخلی با کشف نیاز بازار در هر زمان، سعی در تولید محصولات کابینت روشویی با کیفیت و متناسب با سلیقه های مختلف و ایجاد فضای لوکس و مدرن در سرویس های بهداشتی دارد.

متخصصان این شرکت با تکیه بر علم روز و تجربه های سالهای پیشین، شرایط تولید خود را در سطح استاندارد های بین المللی طرح ریزی کرده و علاوه بر بازار داخل کشور، در بازار کشورهای حوزه CIS، خلیج فارس و برخی کشورهای افریقایی  نیز محصولات خود را ارائه نموده است.

شرکت آریا ایده هگمتان با مدیریت جناب آقای محسن فرجی و الیاس فرجی،  می کوشد کسب وکار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود توسعه دهد و برای داشتن بهترین تیم در حوزه توزیع و عرضه محصولات کابینت روشویی، سیاست فروش خود را بر پایه مشتری محوری، صداقت، احترام، توجه و تعهد به خدمات پس از فروش گسترش داده است.